Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Czy warto mieć poziomnicę?

Poziomnica to niezwykle przydatne narzędzie, zarówno na budowie, jak i przy domowych remontach. Zapoznaj się z krótką poradą, dzięki której dowiesz się, jak prawidłowo wyznaczyć poziom podłóg, sufitów, czy ścian.

Poziomica 29C894

Poziomnice marki TOPEX zostały wykonane z aluminium, dzięki czemu łączą łatwość w dokonywaniu pomiaru, z dużą wytrzymałością.

Najważniejszym elementem tego narzędzia jest tzw. libelka, z której odczytujemy wynik pomiaru. Jej precyzyjne wykonanie i zamocowanie świadczy o jakości i klasie produktu.

Poziomnice TOPEX posiadają uchwyty, dzięki którym dokonanie pomiaru jest w wielu sytuacjach dużo wygodniejsze.

Praca z poziomnicą jest niezwykle prosta. Narzędzie wystarczy przyłożyć do płaszczyzny, względem której chcemy dokonać pomiaru. Gdy poziomnica przylega już do powierzchni, wystarczy odczytać wynik z wypełnionych cieczą libelek. Odczyt jest prawidłowy, kiedy bąbel znajduje się dokładnie pomiędzy dwoma poprzecznymi liniami nakreślonymi na libelce.

Poziomnice występują w różnych wariantach długości. Od najmniejszych, dwudziestokilkucentymetrowych, do długich, nawet dwumetrowych narzędzi. Wybierając poziomnicę dla siebie, powinniśmy się zastanowić do czego głównie będzie nam ona potrzebna i dobrać rozmiar urządzenia tak, aby zapewnił on nam jak największą wygodę w pracy.

Jeśli do tej pory wydawało Ci się, że poziomnica to narzędzie tylko dla profesjonalistów, zachęcamy do zakupu własnego narzędzia, które przyda się także przy wykonywaniu domowych prac.