Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Idealny prezent dla Niego

Pomożemy Ci wybrać prezent idealny dla każdego mężczyzny.

 
text-indent
text-indent

Jeśli mężczyzna lubi majsterkować…

Z pewnością ucieszy się z prezentu, który ułatwi domowe prace. Podstawowym elementem wyposażenia każdej skrzynki narzędziowej są wkrętaki znane jako śrubokręty. Idealnym pomysłem na prezent będzie gotowy zestaw wkrętaków, które przydadzą się przy różnych pracach. Ich opakowanie ma walory transportowe oraz ułatwia przechowywanie zestawu.

Jeśli majsterkowicz, którego chcemy obdarować posiada wszystkie potrzebne mu narzędzia, możemy pomyśleć o skrzynce narzędziowej, która pomoże zachować porządek oraz ułatwi transport.

Siekiera

Może coś dla zapalonego ogrodnika?

Każdy ogrodnik–amator ucieszy się z narzędzi, które pomogą mu w pielęgnacji ogrodu. W ofercie TOPEX znajdue się szeroka gama narzędzi przydatnych w ogrodzie: grabie i grabki, nożyce do żywopłotu i sekatory. Znakomitym prezentem okaże się również solidna siekiera.

Warto sprawdzić czego brakuje w domowej skrzynce narzędziowej. Zapraszamy na nasz Sprytny Blog - w artykule Podstawowy Zestaw Narzędzi znajdziesz listę najbardziej przydatnych narzędzi. Kliknij TU aby przejść do artykułu.

Jeśli nadal zastanawiasz się, co kupić, zapraszamy do sklepów – nasi doradcy chętnie pomogą w wyborze.