Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Jak przechowywać narzędzia poza sezonem?

Jeśli kończy się sezon lub planujesz dłuższą przerwę w używaniu swoich narzędzi, pamiętaj, aby odpowiednio o nie zadbać. Właściwa konserwacja narzędzi pozwoli utrzymać ich trwałość, dzięki czemu zaoszczędzisz pieniądze na wymianę zniszczonego sprzętu.

Następny krok

Przede wszystkim bardzo ważne jest, aby na początek wszystkie narzędzia dokładnie oczyścić z brudu. Resztki ziemi mogą zawierają wilgoć i będą ulegać rozkładowi, niszcząc przy okazji Twój sprzęt.

 

Następny krok