Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Jak wybierać narzędzia?

Na co zwrócić uwagę przy wyborze narzędzi?

Wybór narzędzi

Kupując narzędzia warto wybierać produkty znanych marek, które dbają o jakość swoich wyrobów i najczęściej gwarantują odpowiednią wytrzymałość.

Młotek i wkrętak - na co zwrócić uwagę przy ich zakupie? Pamiętaj o wygodzie uchwytu. Jeśli mamy do czynienia z miękką, dwumateriałową i ergonomicznie wyprofilowaną rękojeścią, to najczęściej całe narzędzie będzie wykonane solidnie. Oczywiście równie ważna jest część robocza, ale bez fachowej wiedzy trudno ocenić sposób wykonania czy jakość użytych materiałów. W tym miejscu warto zwrócić się o radę do sprzedawcy.

Młotek ślusarski

Pamiętajmy także, aby dobrać narzędzie dokładnie do naszych potrzeb. Nie każdy młotek przeznaczony jest do tego samego typu prac. Podobnie rzecz wygląda w wypadku wkrętaków – są one dopasowane do współpracy z różnymi rodzajami łbów śrub. Wybierając wkrętaki najlepiej zainwestować w gotowy zestaw lub rękojeść wkrętakową z wymiennymi końcówkami gdyż pozwoli nam to przygotować się na każdą sytuację.

Zaczynając remonty pamiętajmy, że użycie odpowiednich narzędzi pozwoli nie tylko na sprawne i dokładne wykonanie zaplanowanych prac, ale może mieć znaczny wpływ na nasze bezpieczeństwo. Jeśli nie jesteśmy pewni jakiego narzędzia powinniśmy użyć np. do przykręcenia gniazda elektrycznego, to najlepiej skonsultować się ze specjalistą.