Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Automatyczny ściągacz izolacji

Podziel się

Szczegóły

Automatyczny ściągacz izolacji 175 mm, zakres pracy 0.5-6 mm2, regulacja zakresu, z obcinakiem
REF L [mm] OPK OPW Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
32D805  175 10/100 10 120,91 Dodaj do listy
32D406  175 10/50 10 25,83 Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Automatyczny ściągacz izolacji TOPEX o długości 175 mm i zakresie pracy od 0.5 mm do 6 mm². Posiada regulację zakresu i siły nacisku. Ergonomiczne rękojeści dobrze leżą w dłoni, co podnosi komfort pracy. Dodatkowo posiada obcinak, co umożliwia przecinanie kabli.
  • Średnica przewodu