Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Grabie

Podziel się

Szczegóły

Grabie wachlarzowe do liści, płaskownik sprężynowy, trzonek drewniany
REF opis OPK Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
15A114  1193 mm 0/1 35,67 Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Grabie wachlarzowe do liści TOPEX bardzo przydatne podczas prac ogrodowych. Płaskownik sprężynowy ułatwia pracę i minimalizuje ryzyko uszkodzenia. Trzonek wykonany z mocnego drewna.
  • Elastyczne zęby

  • Do trawy