Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Grabie

Podziel się

Szczegóły

Grabie do liści rozsuwane
REF info OPK Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
15A110  1280 mm 0/1 20,91 Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Grabie do liści rozsuwane TOPEX bardzo przydatny podczas prac ogrodowych. Regulacja rozstawu pozwala na idealne dostosowanie do swoich potrzeb. Odpowiednia elastyczność stali zwiększa żywotność narzędzia.
  • Wąski rozstaw

  • Regulacja rozstawu

  • Szeroki rozstaw