Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Młotki

  • Młotek – na co zwrócić uwagę?

    Wybieraj młotek do konkretnego zadania. Zwróć uwagę na łączenie obucha z rękojeścią, bo to newralgiczny punkt narzędzia. Pamiętaj by rękojeść młotka pewnie i wygodnie leżała w dłoni.

  • Dwumateriałowa rękojeść w narzędziach

    Dwumateriałowa rękojeść w narzędziach to gwarancja wytrzymałości i wygody. Wykonany z twardego tworzywa trzon rękojeści, zapewnia odporność a miękka, gumowana powłoka zewnętrzna umożliwia pewny i wygodny chwyt.

Zwiń
27 produkt(ów)

Siatka

Lista
  • Zestaw narzędzi

    Zestaw narzędzi