Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Grzechotka

Podziel się

Szczegóły

Grzechotka 1/4, stal CrV, mechanizm zapadkowy 72 zęby, przełącznik kierunku obrotów, dwumateriałowy uchwyt, DIN 3122
REF L [mm] W OPK Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
38D501  150 1/4” 10/60 54,86 Dodaj do listy
38D521  200 3/8” 10/60 65,19 Dodaj do listy
38D541  250 1/2” 0/40 81,18 Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Grzechotka TOPEX wykonana z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej, zapewniającej długą żywotność produktu. Wyposażona w mechanizm zapadkowy z 72 zębami zębatki oraz przełącznik kierunku obrotów. Ergonomiczny uchwyt z tworzywa sztucznego pokryty antypoślizgowym materiałem zapewnia bezpieczeństwo i komfort podczas pracy. Wykonanie zgodnie z normą DIN 3122 jest gwarantem niezawodności produktu.
  • Stal chromowo-wanadowaa

  • Zgodny z normą din

  • Mechanizm zapadkowy - ilość zębów