Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Gwoździe

Podziel się

Szczegóły

Gwoździe typ 300, 5000 szt., (WxH) 2 x 1.25 mm
REF L [mm] N Typ OPK Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
41E225  25 5000 300 0/18 77,37 Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Gwoździe TOPEX typ 300 do zszywaczy i gwoździarek pneumatycznych, 5000 szt. Gwoździe o grubości druta 1.25 mm. Gwoździe gwarantują pewne i trwałe połączenie. Wykorzystywane w pracach tapicerskich i przemyśle meblarskim. Gwoździe są utwardzane, z zaostrzonymi końcówkami. Spełniają najważniejsze kryteria wymogów stawianych przed akcesoriami profesjonalnego zastosowania - twardość, wytrzymałość, ostrość.
  • Wymiary