Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Klucz do śrubunków

Podziel się

Szczegóły

Klucz do śrubunków L, rozmiary kwadra 6 - 8 mm, sześciokąt 6 - 8 mm
REF Ra [“] Ra[“] OPK OPW Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
34D077  6.4, 7, 8 mm 6.1, 6.9, 7, 9 mm 10/100 10 35,31 Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Klucz do śrubunków TOPEX typu L o rozmiarach: kwadrat 6 - 8 mm, sześciokąt 6 - 8 mm. Przeznaczony między innymi do montażu i demontażu łączników z gwintem zewnętrznym, śrubunków. Wykonany ze stali węglowej hartowanej.