Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Klucz łańcuchowy do rur

Podziel się

Szczegóły

Klucz łańcuchowy do rur 300 mm, zakres 115 mm, 4.0
REF L [mm] Ra [mm/”] OPK Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
34D035  300 115/4 0/36 102,95 Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Klucz łańcuchowy do rur TOPEX o długości 300 mm i zakresie 115 mm. Łańcuch wykonany z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej, zapewniającej długoletnią trwałość produktu umożliwia pracę w każdych warunkach.
  • Stal chromowo-wanadowa