Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Klucze pięciokątne z otworem długie

Podziel się

Szczegóły

Klucze pięciokątne TS10-50, zestaw 9 szt., z otworem, długie, stal CrV
REF ? OPK Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
35D951  TS10, TS 15, TS 20, TS 25, TS 27, TS30, TS 40, TS 45, TS 50 6/36 29,77 Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Klucze pięciokątne długie TOPEX w rozmiarach TS 10 - 50. Wykonane z wytrzymałej stali chromowo-wanadowej, zapewniającej długą żywotność produktu. Praktyczne opakowanie z tworzywa sztucznego, z przegródką na każdy klucz ułatwia ich przechowywanie.
  • Stal chromowo-wanadowa

  • Ilość w zestawie, opakowaniu

  • Końcówka pięciokątna