Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Klucze sześciokątne

Podziel się

Szczegóły

Klucze sześciokątne 1.5 - 10 mm, zestaw 9 szt., z uchwytem, stal CrV, rozmiary: 1.5, 2, 2.5, 3, 4, 5, 6, 8, 10 mm, rozmiary kodowane kolorem
REF OPK OPW Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
35D966  36 12 31,98 Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Zestaw kluczy sześciokątnych TOPEX zawiera 9 kluczy w rozmiarze od 1.5 do 10 mm wykonanych z wytrzymałej stali chromowo-wanadowej. Każdy rozmiar klucza oznaczony jest innym kolorem, co ułatwia szybki wybór właściwego rozmiaru podczas pracy. Całość zapakowana w praktycznym opakowaniu.
  • Ilość w zestawie, opakowaniu