Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Końcówki Torx na nasadce

Podziel się

Szczegóły

Końcówki Torx na nasadce, zestaw 7 szt., 1/4, stal Crv, rozmiary: T10, T15, T20, T25, T27, T30, T40
REF opis OPK Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
39D378  T10-T40 25/75 25,83 Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Końcówki Torx na nasadce TOPEX o rozmiarze gniazda 1/4”. Wszystkie elementy wykonane z wytrzymałej stali chromowo-wanadowej, zapewniającej długą żywotność produktu.
  • Rozmiar (cale)

  • Stal chromowo-wanadowa

  • Ilość w zestawie, opakowaniu