Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Końcówki wkrętakowe i nasadki z uchwytem

Podziel się

Szczegóły

Końcówki wkrętakowe i nasadki z uchwytem, zestaw 29 szt., 1/4, uchwyt wkętakowy magnetyczny, 6 szt. nasadek metrycznych, rozmiary: 5, 6, 7, 8, 9, 10 mm, 6 szt. nasadek calowych: 1/4, 5, 16, 11, 32, 3/8, 7, 16, 1/2, 15 szt. końcówek wkrętakowych, rozmiary; płaskie: 4, 5.5, 7 mm, krzyżowe PH1, 5 x PH2, PH3, Torx: T15, T20, T25, sześciokątne: H3, H4, adapter 10 mm x 1/4, stal CrV
REF OPK OPW Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
39D356  12/24 12 52,89 Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Zestaw końcówek wkrętakowych i nasadek TOPEX składa się z 29 elementów z organizerami na nasadki i końcówki. Wszystkie elementy wykonane z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej, zapewniającej długoletnią żywotność produktu. W komplecie znajdują się m.in. nasadki metryczne, końcówki wkrętakowe oraz uchwyt wkrętakowy z ergonomiczną rękojeścią z tworzywa sztucznego, pokrytą antypoślizgowym materiałem, co zapewnia komfort pracy. Zestaw ma wszechstronne zastosowanie w drobnych pracach montażowych, naprawach pojazdów i maszyn oraz innych pracach w domu i garażu każdego majsterkowicza.
  • Rozmiar (cale)

  • Magnetyczna końcówka

  • Stal chromowo-wanadowa

  • Ilość w zestawie, opakowaniu