Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Końcówki wkrętakowe i nasadki z uchwytem

Podziel się

Szczegóły

Nasadki i końcówki z grzechotkami 1/4 zestaw 26 szt. bity 25 mm rozmiary: SL 4, 5, 6, PH0, PH1, PH2, PZ1, PZ2, HEX 5, 6 mm, T15, T20; 8 nasadek sześciokątnych rozmiary: 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10 mm; 3 klucze sześciokątne rozmiary 3, 4, 5 mm
REF OPK OPW Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
39D526  30 5 81,59 Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Zestaw narzędzi TOPEX to bardzo przydatny komplet przy pracach mechanicznych oraz podczas majsterkowania. Ergonomiczne uchwyty dobrze leżą w dłoni, co podnosi komfort pracy. Klucze sześciokątne umieszczone w praktycznym opakowaniu z przegródką na każdy klucz. Wszystkie elementy posiadają przegródkę w praktycznym opakowaniu ułatwiającym przechowywanie.