Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Końcówki wkrętakowe z uchwytem

Podziel się

Szczegóły

Końcówki wkrętakowe z uchwytem, zestaw 10 szt., uchwyt 1/4, 60 mm, magnetyczny, 9 szt. końcówek wkrętakowych 25 mm, stal CrV, rozmiary: krzyżowe PH1, PH2, PH3, PZ1, PZ2, PZ3, sześciokątne H4, H5, H7, etui z tworzywa
REF OPK OPW Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
39D360  10/100 10 17,22 Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Końcówki wkrętakowe z uchwytem TOPEX to praktyczny zestaw dla każdego majsterkowicza. Zawiera 9 końcówek wkrętakowych wraz z uchwytem. Wszystkie elementy wykonane z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej, zapewniającej długoletnią żywotność narzędzi. Poręczne etui z tworzywa sztucznego ułatwia przechowywanie i transport.
  • Rozmiar (cale)

  • Magnetyczna końcówka

  • Stal chromowo-wanadowa

  • Ilość w zestawie, opakowaniu