Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Końcówki wkrętakowe z uchwytem

Podziel się

Szczegóły

Zestaw końcówek wkrętakowych z uchwytem, 8 szt. (LxWxH) 96 x 215 x 46 mm. Stal CRV, twardość 51-54HRC, led, grzechotka, magazynek, końcówki 25mm, rozmiary płaskie 5, 6 mm, krzyżowe PH1, PH2, PH3, Torx T10, T20
REF Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
39D891  45,51 Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Zestaw końcówek wkrętakowych z uchwytem, 8 szt. o wymiarach 96 x 215 x 46 mm. Bardzo przydatny przy pracach mechanicznych oraz podczas majsterkowania. Konćówki wkrętakowe wykonane z wytrzymałej stali chromowo-wanadowej, zapewniającej długą żywotność narzędzi. Magnetyczne końcówki z hartowanej stali ułatwią pracę narzędziem. Ergonomiczny uchwyt z tworzywa sztucznego zapewnia komfort i bezpieczeństwo podczas pracy. Latarka led będzie pomocna w pracach gdzie brak jest oświetlenia. Magazynek w uchwycie podnosi użyteczność narzędzia.