Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Końcówki wkrętakowe z uchwytem

Podziel się

Szczegóły

Końcówki wkrętakowe i nasadki z uchwytem, 1/4", uchwyt wkętakowy magnetyczny z grzechotką, 1 adapter, 9 szt. nasadek, rozmiary: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 mm, 27 szt. końcówek wkrętakowych, rozmiary; płaskie: 3, 4, 5, 6, mm, krzyżowe PH0, PH1, PH2, PH3, PZ0, PZ1, PZ2, PZ3, Torx: T10, T15, T20, T25, T27, T30, Hex H2, H3, H4, H5, H6, S0, S1, S2, S3 stal CrV, opakowaniie plastikowe
REF Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
39D344  52,40 Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Końcówki wkrętakowe i nasadki z uchwytem TOPEX składa się z 38 elementów uporządkowanych w plastikowym opakowaniu. Wszystkie elementy wykonane z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej, zapewniającej długoletnią żywotność produktu. W komplecie znajdują się nasadki, końcówki wkrętakowe oraz uchwyt wkrętakowy z grzechotką oraz ergonomiczną rękojeścią z tworzywa sztucznego, pokrytą antypoślizgowym materiałem, co zapewnia komfort pracy. Zestaw ma wszechstronne zastosowanie w drobnych pracach montażowych, naprawach pojazdów i maszyn oraz innych pracach w domu i garażu każdego majsterkowicza.