Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Lampa warsztatowa

Podziel się

Szczegóły

Lampa warsztatowa 27 LED, 230V, 50Hz (zasilacz w komplecie) lub 12V DC (bezpośrednio), CE
REF U [V] OPK Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
94W241  12 0/20 84,13 Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Lampa warsztatowa TOPEX wyposażona w 27 żarówek LED. Zasilana 230V/50Hz lub 12V z instalacji akumulatorowej. Zasilacz samochodowy w komplecie. Posiada włącznik w obudowie. Hak ułatwia zamocowanie lampy. Uniwersalna lampa wykorzystywana w warsztacie, garażu czy piwnicy. Zgodność z europejskimi standardami bezpieczeństwa zapewnia certyfikat CE.
  • Certyfikat ce

  • Do instalacji akumulatorowej

  • Napięcie