Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Latarka

Podziel się

Szczegóły

1W, 120 lumenów, 1 funkcje świecenia (100%,50%,stroboskop), klasa wodoszczelności IPX4, obudowa aluminiowa, 2xAA, czas pracy do 7h.
REF Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
94W396  36,29 Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Poręczna latarka Topex wykonana z wysokiej jakości aluminium, wyposażona w mocną diodę LED dającą światło o mocy 120 lumenów. Klasa IPX4 pozwala na używanie latarki w czasie deszczu. Zasilana dwiema bateriami AA. Latarka do wykorzystania w domu, samochodzie, garażu, piwnicy, na biwaku. Zgodność z europejskimi standardami bezpieczeństwa zapewnia certyfikat CE.
  • Certyfikat ce

  • Czas świecenia