Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Latarka

Podziel się

Szczegóły

3 Waty, LED COB, 150 lumenów, magnes, 3xAAA, czas pracy 3,5h
REF Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
94W381  19,56 Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Kieszonkowa latarka Topex w kształcie długopisu, wyposażona w nowoczesne diody LED COB o dużej jasności i długiej żywotności. Wytrzymała plastikowa obudowa z magnesem, zasilana trzema bateriami AAA. Do uniwersalnego zastosowania w samochodzie, domu czy podczas biwaku. Latarka zapewnia bardzo mocne światło o jasności 150 lumenów, czas pracy wynosi 3,5 godziny. Zgodność z europejskimi standardami bezpieczeństwa zapewnia certyfikat CE.
  • Certyfikat ce

  • Moc

  • Czas świecenia

  • Magnes