Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Latarka

Podziel się

Szczegóły

2 źródła światła, 3W COB bok 180 lumenów + 1W SMD top 70 lumenów, 4xAAA, magnes, hak. Czas pracy do 3,5 godziny.
REF Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
94W384  35,67 Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Latarka TOPEX wyposażona w 2 mocne źródła światła. Światło boczne o mocy 180 lumenów, światło czołowe o mocy 70 lumenów. Światło boczne można schować w obudowie (obudowa rozsuwa się). Zasilana czterema bateriami AAA. Hak umożliwia zawieszenie lampy w wybranym miejscu. Magnes umieszczony w obudowie daje dodatkowe możliwości zamocowania lampy. Uniwersalna lampa do wykorzystania w domu, samochodzie, warsztacie, garażu, piwnicy, na biwaku. Zgodność z europejskimi standardami bezpieczeństwa zapewnia certyfikat CE.
  • Certyfikat ce

  • Moc

  • Moc

  • Moc i czas świecenia

  • Moc i czas świecenia

  • Rozsuwana