Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Latarka

Podziel się

Szczegóły

2 źródła światła, 3 Waty, LED COB, 200 lumenów, magnes, hak, 3xAAA, czas pracy 3,5h (200 lumenów) - 10h (15 lumenów)
REF Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
94W382  17,22 Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Kieszonkowa latarka Topex, 2 źródła światła, światło inspekcyjne oparte na nowoczesnym pasku LED COB o dużej jasności i długiej żywotności. Zasilana trzema bateriami AAA. Hak umożliwia zawieszenie lampy w wybranym miejscu. Magnes umieszczony w obudowie daje dodatkowe możliwości zamocowania lampy. Do zastosowania w samochodzie, domu czy podczas biwaku. Latarka zapewnia bardzo mocne światło o jasności 200 lumenów. Czas pracy latarki inspekcyjnej wynosi 3,5 godziny, czas pracy światła czołowego o jasności 15 lumenów to 10 godzin. Zgodność z europejskimi standardami bezpieczeństwa zapewnia certyfikat CE.
  • Certyfikat ce

  • Moc i rodzaj diody

  • Moc

  • Moc i czas świecenia

  • Moc i czas świecenia

  • Hak i magnes