Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Latarka

Podziel się

Szczegóły

1W, 70 lumenów, 1 funkcja świecenia, zoom, 3xAAA, czas pracy do 12h.
REF Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
94W395  11,69 Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Poręczna latarka Topex wykonana z przyjemnego w dotyku tworzywa, wyposażona w diodę LED 1W o mocy 70 lumenów. Latarka posiada funkcję zoom pozwalającą na zmianę skupienia światła. Zasilana trzema bateriami AAA. Latarka do wykorzystania w domu, samochodzie, piwnicy, na biwaku. Zgodność z europejskimi standardami bezpieczeństwa zapewnia certyfikat CE.
  • Certyfikat ce

  • Zoom, zmiana skupienia i zasięgu światła

  • Moc i czas świecenia

  • Czas świecenia