Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Latarka czołowa

Podziel się

Szczegóły

Latarka czołowa 7 x LED, baterie 3 x AAA, żywotność LED 100 000 h, 3 funkcje świecenia, CE
REF OPK Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
94W817  10/50 32,60 Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Latarka czołowa TOPEX z wygodnymi gumowymi taśmami dającymi stabilne ułożenie latarki na głowie lub kasku. Wyposażona w 7 diod LED o długiej żywotności do 100 000 godzin świecenia. Posiada 3 funkcje świecenia dające zróżnicowane światło. Zasilana trzema bateriami AAA. Wodoszczelna, wykonana w wysokiej klasie szczelności IP54. Do uniwersalnego wykorzystania w warsztacie, ale także na biwaku czy podczas górskich wędrówek. Zgodność z europejskimi standardami bezpieczeństwa zapewnia certyfikat CE.
  • Certyfikat ce

  • Zasilanie

  • Ilość diod led