Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Latarka czołowa

Podziel się

Szczegóły

1W, 70 lumenów, 4 tryby pracy, 1xAA, czas pracy do 12h światło białe, 20h światło czerwone.
REF Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
94W390  27,06 Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Wyjątkowo lekka (tylko 46 gramów) latarka czołowa TOPEX z wygodną gumową taśmą dającą stabilne ułożenie latarki na głowie lub kasku. Wyposażona w 1 diodę LED białą i 2 diody LED czerwone. Posiada 4 funkcje świecenia - białe 100%, białe 50%, czerwone, czerwone stroboskop. Regulowany kąt świecenia. Zasilana 1 baterią AA. Do uniwersalnego wykorzystania w warsztacie, ale także na biwaku czy podczas górskich wędrówek. Zgodność z europejskimi standardami bezpieczeństwa zapewnia certyfikat CE.
  • Certyfikat ce

  • Regulowany kąt świecenia

  • Lekka

  • Moc i czas świecenia