Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Mikropalnik

Podziel się

Szczegóły

Mikropalnik 12 ml, temperatura pracy 1300°C
REF T [oC] V [ml] OPK Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
44E102  1300 12 12/96 39,24 Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Mikropalnik TOPEX o temperaturze płomienia 1300°C. Z możliwością regulacji wielkości płomienia. Pojemność magazynku na gaz - 12 ml. Solidna aluminiowa obudowa gwarantuje bezpieczeństwo i trwałość.