Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Lampa lutownicza 44E140 WYCOFANIE Z RYNKU

2016-12-15

Grupa Topex Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie uprzejmie informuje, że w związku z wynikami rutynowej kontroli, przeprowadzonej przez Dział Techniczny Spółki, dotyczącej jednej z partii produktu - lampy lutowniczej TOPEX o numerze 44E140, Spółka postanowiła wycofać z rynku wszystkie egzemplarze tego produktu.

Decyzja Spółki podyktowana jest dbałością o bezpieczeństwo nabywców  dystrybuowanych przez Spółkę narzędzi i elektronarzędzi.  Wyniki kontroli badanego egzemplarza wykazały, że pierścień mocujący nabój z gazem jest nieprawidłowo zamocowany i przy zaistnieniu kilku czynników jednocześnie, m.in. wielokrotnych próbach dokręcania, odkręcania nakrętki zewnętrznej, pierścień ten może zsunąć się z obudowy po zamocowaniu naboju, co może powodować niebezpieczeństwo dla potencjalnych użytkowników w zakresie rozszczelnienia połączenia i niekontrolowanego wycieku gazu.

Mając powyższe na uwadze oraz kierując się bezpieczeństwem potencjalnych użytkowników, Spółka zdecydowała się na wycofanie z rynku wszystkich egzemplarzy przedmiotowego produktu.

Prosimy o dokonywanie zwrotów w punkcie, w którym lampa została zakupiona.


W przypadku pytań prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta Grupy Topex pod numerem telefonu 22 57 30 300 lub mailowo pod adresem zamow@grupatopex.com