Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

TOPEX - satysfakcja gwarantowana, solidna jakość 2017

2017-07-14

"TOPEX - satysfakcja gwarantowana, solidna jakość"

Kampania ma zachęcić konsumentów do sprawdzenia jakości asortymentu, który oferuje marka TOPEX.

Jesteśmy pewni swoich produktów i chcemy aby przekonali się do nich nawet najbardziej wymagający użytkownicy.


W akcji biorą udział następujące produkty: 


Marka TOPEX nieustannie pracuje nad udoskonalaniem swoich produktów. Jednym z głównych założeń tego procesu jest rozbudowany system kontroli jakości. Produkty poddawane są wieloetapowym badaniom w laboratorium, gdzie inżynierowie Grupy Topex dokładają wszelkich starań aby konsument nie miał wątpliwości, że kupuje narzędzie solidnej jakości.
 
 
 
 
 

 

 

W ramach akcji zaplanowane są różne działania marketingowe na forach, w portalach branżowych i mediach społecznościowych oraz reklama w prasie narzędziowej. Na opakowaniach produktów pojawiły się oznaczenia z hasłem „TOPEX - satysfakcja gwarantowana, solidna jakość”. 


Akcja promocyjna potrwa do 30.06.2018 r.*

 

Pobierz:

Regulamin akcji "TOPEX - satysfakcja gwarantowana, solidna jakość"

Formularz udziału w akcji

Formularz odstąpienia

 

* Organizator może wcześniej zakończyć promocję, przy czym stosowny aneks do regulaminu zostanie opublikowany na stronie www.topex.pl z min. 14-dniowym wyprzedzeniem. Lista wybranych produktów, które objęte są promocją dostępna jest w załączniku do regulaminu dostępnym na www.topex.pl

Szczegóły promocji dostępne w regulaminie na stronie www.topex.pl"