Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

XI Piknik z Klimatem

2018-09-20

Jak co roku, w niedzielę, 2 września, zorganizowany został Piknik z Klimatem na Placu Zamkowym w Warszawie. Hasło tegorocznego Pikniku z Klimatem: „Poznań – Warszawa – Katowice – od słów do dzieła.

Marka TOPEX sponsorowała nagrody dla zwycięzców konkursów organizowanych w trakcie pikniku.

W tym roku na stoisku edukacyjnym można było dowiedzieć się jak prawidłowo postępować ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym oraz zużytymi bateriami. Poza tym na odwiedzających czekały atrakcje takie jak:


XIII Mistrzostwa w rozkręcaniu komputerów na czas
 – uczestnicy, wyposażeni w profesjonalne wkrętarki, rozkręcali komputery w jak najkrótszym czasie. Osoby, które uzyskały najlepsze wyniki otrzymały nagrody w postaci elektronarzędzi marki GRAPHITE oraz zestawów kluczy nasadowych TOPEX


Rozkręcanie komputerów dla dzieci
 - młodzi uczestnicy pikniku również mieli możliwość wziąć udział w konkursie. Rozkręcali komputery i sprawdzali, co kryje się w środku.


Warsztaty z Elektrobiżuterii
 – elektroodpady zostały twórczo wykorzystane. Ze zużytych kabli stworzyliśmy niepowtarzalne naszyjniki, a ze starych części komputera kolczyki i pierścionki. Było to ciekawe połączenie nauki i zabawy. Nic się nie zmarnowało ;)

>> ZOBACZ FILMY PRODUKTOWE <<