Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Święta zrobione własnoręcznie

2018-11-23

Boże Narodzenie to niezwykły czas, pełen radości i pozytywnej energii. Aby w pełni poczuć nastrój i atmosferę tych świąt, warto udekorować swój dom kolorowymi dekoracjami. Ozdoby świąteczne można kupić w wielu sklepach z akcesoriami do domu, ale dużo więcej satysfakcji sprawi nam, jeśli zrobimy je sami. Na rynku są dostępne są narzędzia, które znacznie ułatwią nam takie świąteczne przygotowania- na przykład pistolety do kleju marki TOPEX.

Najpiękniejsze w produktach zrobionych własnoręcznie jest to, że każdy z nas może stać się artystą, jeśli tylko ma na to ochotę. Święta to idealny czas, aby spróbować swoich sił i stworzyć coś samemu. Mogą to być dekoracje świąteczne, takie jak wiklinowe wieńce na drzwi i okna, przyozdobione gałązkami świerkowymi i suszonymi owocami. Innym ciekawym pomysłem jest podjęcie się zrobienia własnoręcznego prezentu dla ukochanej osoby – taki upominek na pewno sprawi osobie obdarowanej ogromną radość. Dekoracje i prezenty świąteczne możemy tworzyć sami, lub zaangażować do wspólnej zabawy całą rodzinę, spędzając przy tym wspaniały świąteczny czas w gronie najbliższych.Przed rozpoczęciem prac warto zaopatrzyć się w odpowiednie narzędzia, dzięki którym nasze ozdoby i prezenty będą trwałe i estetyczne. Dobrym przykładem takich narzędzi są pistolety klejowe marki TOPEX, modele: 42E501 i 42E580. Do każdego z nich dostępne są wkłady klejowe marki TOPEX występujące w różnych kolorach: brokatowe srebrne, brokatowe złote oraz przezroczyste. Dzięki wkładom brokatowym nie tylko skleimy nasze ozdoby, ale nadamy im także niepowtarzalny świąteczny blask.