Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Nóż uniwersalny

Podziel się

Szczegóły

Nóż uniwersalny z blokadą, ostrze ze stali nierdzewnej 420, długość ostrza 7 cm, korpus z anodowanego aluminium, klips zaczepowy, waga 70 g, długość po zamknięciu 105 mm, nylonowy futerał
REF info OPK OPW Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
98Z106  mały 48 6 40,22 Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Nóż uniwersalny składany Topex ma wiele uniwersalnych zastosowań. Anodowane aluminium, z którego zbudowany jest korpus zapewnia wytrzymałość i odporność na korozje. Specjalny spust zabezpiecza ostrze przed nieoczekiwanym zamknięciem. Pokrowiec z wytrzymałego nylonu ułatwia przechowywanie i transport. TOPEX skierowana jest do majsterkowiczów.
  • Blokada ostrza