Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Nóż z ostrzem trapezowym

Podziel się

Szczegóły

Nóż z ostrzem trapezowym, 10 ostrzy, metalowy korpus, blokada, składany
REF D [mm] L [mm] OPK OPW Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
17B178  0,65 155 6/48 6 39,73 Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Nóż z ostrzem trapezowym TOPEX bardzo przydatny przy pracach mechanicznych oraz podczas majsterkowania. Metalowy korpus zapewnia długą żywotność narzędzia. Blokada ostrza zabezpiecza przed jego samoczynnym złożeniem. Ergonomiczny kształt zapewnia wygodę podczas użytkowania, a możliwość złożenia – wygodę podczas przechowywania i transportu.
  • Ilość ostrzy