Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Nóż z ostrzem trapezowym

Podziel się

Szczegóły

Nóż z ostrzem trapezowym, rękojeść chroniąca dłoń przed uszkodzeniem mechanicznym, 5 ostrzy typu SK5 w zestawie
REF OPK OPW Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
17B175  48 6 32,84 Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Nóż z ostrzem trapezowym TOPEX bardzo przydatny przy pracach mechanicznych oraz podczas majsterkowania. Rękojeść chroniąca dłoń przed uszkodzeniem mechanicznym zapewnia komfort i bezpieczeństwo podczas pracy. Pięć ostrzy ukrytych w magazynku pozwala kontynuować pracę nawet, gdy poprzednie ulegnie zniszczeniu.
  • Ergonomiczna kształt obudowy

  • Ostrza typu SK-5

  • Ilość ostrzy

  • Blokada ostrza