Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Nożyce sztancowe

Podziel się

Szczegóły

Nożyce sztancowe do cięć kształtowych 260 mm, nakładki gumowe na rękojeść, DIN6438
REF info L [mm] OPK Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
01A441  do cięć kształtowych 260 0/36 66,42 Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Nożyce sztancowe do cięć kształtowych TOPEX o długości 260 mm przeznaczone są do wykrawania skomplikowanych kształtów, których nie można osiągnąć za pomocą zwykłego krojenia. Wykonane ze stali narzędziowej zgodnie z normą DIN 6438. Dzięki gumowym nakładkom na rękojeść dobrze leżą w dłoni i nie wyślizgują się z niej.
  • Zgodny z normą din