Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Obcinak do rur

Podziel się

Szczegóły

Obcinak do rur z tworzyw PVC, PE, PP 6 - 63 mm (1/4 - 2.3, 8)
REF Ra [“] Ra [mm] OPK OPW Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
34D036  1/4-2.3/8 6-63 6/24 6 177,12 Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Obcinak do rur TOPEX przeznaczony do szybkiego i wygodnego obcinania rur PVC, PP i PE o średnicach 6 - 63 mm bez odkształcania ścianek rury. Posiada metalowy korpus. Możliwość wymiany ostrza pozwala na wieloletnią eksploatację narzędzia.
  • Do polipropylenu

  • Do polietylenu

  • Do polichlorku winylu