Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Okulary ochronne

Podziel się

Szczegóły

Okulary ochronne, białe, trwałe soczewki poliwęglanowe, nylonowe zauszniki o regulowanej długości, CE
REF OPK Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
82S110  20/120 17,84 Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Okulary ochronne TOPEX to podstawowy artykuł ochronny podczas większości prac. Dzięki dużej powierzchni zabezpieczają oczy przed mechanicznymi urazami. Atutem jest regulacja długości zauszników pozwalająca na idealne dopasowanie do głowy. Oznaczenie CE to gwarancja bezpieczeństwa, dowodzi, że produkt spełnia wszystkie unijne wymagania.
  • Certyfikat ce