Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Okulary ochronne

Podziel się

Szczegóły

Okulary ochronne, białe, 100% poliwęglan, odporne na zarysowania, konstrukcja eliminująca zjawisko martwego kąta, otwory wentylacyjne na zausznikach, CE
REF OPK Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
82S108  0/100 10,46 Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Okulary ochronne TOPEX to podstawowy artykuł ochronny podczas większości prac. Dzięki dużej powierzchni i szerokim ramionom zabezpieczają oczy przed mechanicznymi urazami. Wentylacyjne wstawki zapobiegają parowaniu soczewek. Oznaczenie CE to gwarancja bezpieczeństwa dowodząca, że produkt spełnia wszystkie wymagania unijne.
  • Certyfikat ce