Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Organizer

Podziel się

Szczegóły

Organizer 35 x 22.8 x 4.9 cm, wykonany z tworzywa sztucznego, posiada 14 regulowanych przegród, plastikowe zapięcia
REF Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
79R178  32,60 Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Organizer o wymiarach 35 x 22.8 x 4.9 cm. Praktyczny organizer wykonany z tworzywa sztucznego, umożliwiający dostosowanie do własnych potrzeb. Posiada 14 regulowanych przegród. Marka TOPEX skierowana jest do majsterkowiczów.