Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Organizer przewodów

Podziel się

Szczegóły

Rzepy do kabli 6szt., klamra, rozmiar 2 x 17,5 cm
REF OPK OPW Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
79R276  300 30 7,63 Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Rzepy do kabli TOPEX o wymiarze 2 x 17.5 cm. W zestawie 6 sztuk. Pomagają upiąć przewody zasilające tak, aby je uporządkować i zapewnić bezpieczeństwo. Ułatwiają zamaskowanie przewodów z tyłu biurka lub komody. W ten sposób upięte, zajmują mniej miejsca. Łatwe w montażu. Rzepy można szybko rozpiąć, co umożliwia szybki ich demontaż.
  • Ilość w zestawie, opakowaniu