Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Perforacja narzędziowa

Podziel się

Szczegóły

Płyta warsztatowa z pojemnikami, 34.5 x 38.5 x 12.5 cm, wykonana z tworzywa sztucznego. W skład zestawu wchodzi płyta narzędziowa oraz 9 pojemników magazynowych o wymiarach 11.6 x 11.2 x 7.5 cm.
REF Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
79R170  49,94 Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Płyta warsztatowa z pojemnikami o wymiarach 34.5 x 38.5 x 12.5 cm. System ten pozwala na stworzenie warsztatu w nawet niewielkich pomieszczeniach. Przytwierdzona do ściany umożliwia montaż pojemników w różnych kombinacjach. W skład zestawu wchodzi płyta narzędziowa oraz 9 pojemników magazynowych o wymiarach 11.6 x 11.2 x 7.5 cm. Dodatkowym atutem jest wykorzystanie pojemników magazynwych z obecnej oferty Topex. Marka TOPEX skierowana jest do majsterkowiczów.