Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Uchwyt do brzeszczotu

Podziel się

Szczegóły

Uchwyt do brzeszczotów 250 - 300 mm, aluminiowy
REF Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
10A216  15,13 Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Lekki, poręczny i ergonomiczny uchwyt do brzeszczotów TOPEX (nr ref. 10A216), współpracuje z brzeszczotami o długościach 250 - 300 mm. Marka TOPEX jest skierowana do majsterkowiczów.