Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Piła do płyt gipsowo-kartonowych

Podziel się

Szczegóły

Piła do płyt gipsowo-kartonowych 150 mm, hartowane ostrza, dwustronnie ostrzone zęby, dwumateriałowy uchwyt; nóż do wełny mineralnej o długości 480 mm, ostrze 335 mm ze stali nierdzewnej.
REF Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
10A725  63,96 Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Zestaw piła do płyt gipsowo-kartonowych wraz z nożem do wełny mineralnej (10A725). Piła do płyt gipsowo-kartonowych o długości ostrza 150 mm jest przeznaczona do wycinania otworów w płytach gipsowo-kartonowych. Ostrze wykonane z wysokiej jakości stali hartowanej gwarantuje długą żywotność narzędzia. Dwustronne ostrzenie zębów obniża opory cięcia. Ergonomiczny uchwyt z tworzywa sztucznego umożliwia precyzyjne prowadzenie, a antypoślizgowa powłoka poprawia chwyt i zapewnia wysoki komfort pracy. Nóż jest przeznaczony do przecinania wełny mineralnej, twardej pianki lub styropianu. Ostrze wykonane ze stali nierdzewnej o długości 335 mm z jednostronnym uzębieniem posiada skalę metryczną. Ergonomiczny uchwyt wykonany z mocnego tworzywa sztucznego. Marka TOPEX jest skierowana do majsterkowiczów.