Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Pistolet klejowy

Podziel się

Szczegóły

Pistolet klejowy 10W w walizce, 5 szt. klejów
REF Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
42E505  36,90 Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Zestaw TOPEX Creator zawiera nieduży pistolet klejowy 10W oraz 5 wkładów klejowych 7x100 mm. w różnych kolorach w wygodnej walizce, która ułatwia transport i przechowywanie. Pistolet idealnie nadaje się do podklejania drobnych elementów oraz do wszelkich prac dekoracyjnych. Kobieca kolorystyka, styl i staranne wykonanie linii TOPEX Creator to doskonały wybór dla kobiet, które chcą posiadać własne niezawodne narzędzia.