Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Pojemnik magazynowy

Podziel się

Szczegóły

Pojemnik magazynowy, wykonany z tworzywa sztucznego, odpinana plastikowa pokrywka.
REF Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
79R167  3,57 Dodaj do listy
79R168  4,43 Dodaj do listy
79R169  6,52 Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Pojemnik magazynowy Topex, z odpinaną pokrywką, idealnie nadaje się do każdego warsztatu. Samodzielnie lub w połączeniu umożliwiają stworzenia modułów do przechowywania akcesoriów oraz narzędzi. Dzięki specjalnie skonstruowanym wypustkom posiadają możliwość piętrowania, pozwalając na większą oszczędność przestrzeni do pracy. Zaprojektowane dodatkowo miejsce na etykietę usprawni identyfikację zawartości pojemników. Pojemnik kompatybilny z plastikową listą (nr ref. 79R172) oraz płytą warsztatową (nr ref. 79R173). Marka TOPEX skierowana jest do majsterkowiczów.