Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Pokrętło do gwintowników

Podziel się

Szczegóły

Pokrętło do gwintowników 195 mm, zakres M3 - M12
REF L [mm] OPK Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
14A410  215 0/20 15,99 Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Pokrętło do gwintowników TOPEX przeznaczone jest do utrzymania gwintownika podczas ręcznego nacinania gwintów wewnętrznych. Wykonane ze stali narzędziowej wysokiej jakości. Stabilne mocowanie gwintownika pozwala na komfortową pracę. Idealne rozwiązanie dla każdego majsterkowicza.