Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Próbnik instalacji elektrycznej

Podziel się

Szczegóły

Próbnik instalacji elektrycznej 3-500V, 155 mm, wielofunkcyjny, wykrywanie fazy, przerw w obwodach
REF L [mm] U [V] OPK Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
39D066  155 3-500 0/25 26,45 Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Próbnik instalacji elektrycznej o długości 155 mm. Pozwala wykrywać przepływ napięcia w zakresie 3 - 500V, izolowany. Ergonomiczny kształt sprawia, iż produkt prawidłowo leży w dłoni, co podnosi komfort pracy.
  • Końcówka płaska