Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Przecinak

Podziel się

Szczegóły

Przecinak ślusarski płaski, stal CrV
REF L [mm] OPK Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
03A320  200 6/72 17,84 Dodaj do listy
03A325  250 6/36 21,28 Dodaj do listy
03A325  - Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Przecinak ślusarski TOPEX przeznaczony do przecinania lub nacinania metali. Wykonany z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej o dużej wytrzymałości.
  • Stal chromowo-wanadowa